Wyszukiwarka
Najlepsze video
Statystyki strony

4-pak lalek Monster High - Ghouls Night Out


Kod produktu: BBR96
Linia: Monster High
Producent: Mattel
Dla: dziewczynki
Wiek: 6 - 18
Materiały: plastik
Rodzaj: lalka

Clawdeen Wolf - córka Wilkołaka!
Włosy Clawdeen są pokręcone i ozdobione fioletowymi pasemkami. Na głowie dziewczyny znajduje się złota opaska. Lalka ubrana jest w czarną sukienkę ozdobioną poziomymi złotymi paskami. Jej rękawy sięgają nadgarstków. Są one fioletowe i ozdobione złotą tasiemką na końcu. Koturny Clawdeen są koloru fioletowego. Mają one wywiniętą podszewkę - również fioletową. Do lalki dołączona jest złota torebka oraz fioletowy iCoffin.
 
Ghoulia Yelps - córka Zombie!
Włosy Ghoulii związane są w koński ogon. Głowę dziewczyny zdobi czerwona opaska. Na nosie lalki widnieją okulary w czerwonych oprawkach. Uszy Ghoulii przebite są rubinowymi kolczykami. Dziewczyna ubrana jest w granatową sukienkę z czerwonym kołnierzykiem oraz czarnymi, bufiastymi rękawkami, zakończonymi czerwoną tasiemką. Na środku ubranka widnieją dwa białe paski. Na tali Ghoulii znajduje się czarno-czerwona falbanka, utrzymująca się na czerwonej tasiemce. Buty dziewczyny są białe na czerwonym koturnie. Mają one liczne dziurki. Do lalki dołączona jest czerwona, okrągła torebka oraz iCoffin tego samego koloru.
 
Rochelle Goyle - córka gargulca!
Rochelle ma grzywkę podzieloną na dwa kosmyki. Oba znajdują się po obydwu stronach twarzy. Oprócz tego, związane są srebrnymi spinkami w kształcie Fleur-de-lis. Szyja dziewczyny przewiązana jest szalem w czarno-białe paski. Lalka ubrana jest w sukienkę wiązaną na jednym ramieniu. Jest ona ozdobiona białymi, czarnymi i różowymi wzorkami, a także ozdobiona różowymi falbankami - przy rękawie, nad pasem, przy biodrach i na końcu ubranka. Na obu rękach Rochelle widnieją różowe, połyskujące nałokietniki. Buty dziewczyny to różowe, bogato zdobione sandałki na srebrnych obcasach. Do lalki dołączona jest różowo-czarna torebka, różowa kosmetyczka, srebrna fiolka perfum, różowy ICoffin oraz pamiętnik.
 
Venus McFlytrap - córka roślinnego potwora!
Włosy Venus związane są w koński ogon. Uszy dziewczyny przebite są długimi, zielonymi kolczykami. Lalka ubrana jest w czarną bluzkę z różowym dołem i czarną sukienkę z różowymi falbankami. Różowe elementy ozdobione są czarnymi paskami, przypominającymi korzenie. Całość przepasana jest zielonym paskiem, który wygląda jak liana. Buty lalki to zielone szpilki na obcasie w kształcie źdźbła trawy. Nad butami widnieją czarne skarpetki. Do lalki dołączona jest różowa torebka z zieloną rączką oraz zielony iCoffin.
 
W zestawie:
  • lalka Monster High - Clawdeen Wolf,
  • lalka Monster High - Ghoulia Yelps,
  • lalka Monster High - Rochelle Goyle,
  • lalka Monster High - Venus McFlytrap,
  • 4 x torebka,
  • 4 x iCoffin,
  • inne akcesoria.
Jesli twoja przegladarka nie obsluguje przekierowan kliknij tutaj.
Ocena produktu: 8

Oceń 1 2 3 4 5

1 menu 2 menu 3 menu 4 menu
Copyright by Kocham-zabawki.pl ©2013