Wyszukiwarka
Najlepsze video
Statystyki strony

Catty Noir


Kod produktu: BGG75
Linia: Monster High
Producent: Mattel
Dla: dziewczynki
Wiek: 6 - 15
Materiały: plastik
Rodzaj: lalks

Catty Noir to córka Kotołaka! Postanowiła rozstać się z branżą muzyczną. Nie będzie już koncertować ani nagrywać. Zapisuje się od jesieni do Straszyceum. Nie może się doczekać, kiedy dołączy do upiornego grona uczniów tej szkoły, ale zanim to się stanie, zamierza dać ostatni koncert. Catty jest potworem bardzo przesądnym! Oprócz tego, dziewczyna jest pewna siebie. Do tego, Catty ma własne "rytuały": podczas występu, zawsze ma za kulisami kawałek rozbitego lustra, na scenę wchodzi tylko lewą stronę, podczas, gdy opuszcza ją tylko prawą. Jej posiłki również są bardzo regularne, gdyż składają się z trzynastu elementów: siedmiu skrzydełek kurczaka, pięciu plasterków jabłka oraz jednego koktajlu truskawkowego.
Catty jest kotołaczką o czarnym futrze oraz długich, sięgających łydek różowych i lekko pokręconych włosach. Oczy i brwi dziewczyny maja taki sam kolor, co jej włosy. W tej serii włosy Catty upięte są w koński ogon! Ogólnie, włosy sięgają łydek dziewczyny. Na obu nadgarstkach Catty znajdują się różowe i białe bransoletki z ćwiekami (jedna różowa na lewym, dwie różowe i dwie białe na prawym). Uszy kolołaczki przebite są różowymi kolczykami, po dwa w każdym. Lalka ubrana jest w różową obrożę, do której doczepione jest kilka piór oraz białą bluzkę, ozdobioną czarnymi paskami, które przypominają rozbite szkło.

W jej prawym górnym rogu, znajduje się różowa cyfra 13. Oprócz tego, dziewczyna ma na sobie również różową, połyskującą spódniczkę, z białą i jasnoróżową siateczką. Z jej tyłu wystaje długi, różowy, sięgający podłogi materiał, ozdobiony różowymi wstążkami z srebrnym brokatem. Buty Catty to srebrne kozaki na koturnie. Przypominają one nieco lustro.
 
W ZESTAWIE:
  • lalka Monster High - Catty Noir,
  • podstawka do lalki,
  • różowy mikrofon,
  • różowa cyfra 13,
  • inne akcesoria.
Już głosowałeś/aśJesli twoja przegladarka nie obsluguje przekierowan kliknij tutaj.
Ocena produktu: 6

Oceń 1 2 3 4 5

1 menu 2 menu 3 menu 4 menu
Copyright by Kocham-zabawki.pl ©2013