Wyszukiwarka
Najlepsze video
Statystyki strony
REKLAMA

Automagiczna lodzianrnia oraz śmieciarka Rowdy od Play-Doh


Firma Hasbro na jesienne dni przygotowała z linii Play-Doh dwie nowe pozycje. Są to zestawy z automagiczną lodzianrnią oraz śmieciarką Rowdy.

A2104, PLD Automagiczna Lodziarnia

Z nową Automagiczną Lodziarnią Twoje dziecko będzie mogło bawić się w tworzenie najbardziej zakręconych, delikatnych I realistycznie wyglądających lodów. Wystarczy napełnić wafelki i deserowe pucharki puszystymi lodami i słodkimi deserami, następnie przygotować kolorową posypkę i fantazyjnie swoje wyrobu udekorować. Zabawa w produkcję lodów rozwija wyobraźnię oraz zdolności motoryczne. Zestaw składa się z bazy, wieży, specjalnej dźwigni, uchwytu do lodów, dozownika, 5 wafelków, 2 pucharków, 2 łyżeczek, młynka do posypki, 2 tub klasycznej ciasto liny Play-Doh oraz 3 tuby Play-Doh Plus. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

A3672, Play-Doh Śmieciarka Rowdy

Chcesz zobaczyć, jak pracuje wyobraźnia Twojego malucha? Wypróbuj Śmieciarkę Rowdy, który sprawi, że dziecięcym fantazjom nie będzie końca! Śmieciarka nie tylko zbiera śmieci, ona je także utylizuje. Z ciasto liny można ulepić puszki i butelki, następnie załadować na śmieciarkę, a ona przerobi je na zabawne śmieci. W zestawie znajduje się: śmieciarka, pojemnik na śmieci, szufelka, forma do wyciskania śmieci oraz 4 tuby Play-Doh. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Doskonale ćwiczy motorykę.2013-09-21
Ocena newsa: 3

Oceń 1 2 3 4 5
1 menu 2 menu 3 menu 4 menu
Copyright by Kocham-zabawki.pl ©2013