Wyszukiwarka
Najlepsze video
Statystyki strony

Księżniczka Celestia - nowa wersja kucyka


Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że w zimowe dni będzie można pobawić się Księżniczką Celestią. Tak, tak kucyk będzie w kolorze białym. Tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kucyk będzie dostępny w sprzedaży dopiero na początku 2014 r. (czytaj więcej)

Lalki nie z tej bajki - zapowiedź nowej serii lalek


Apple White i Raven Queen to bohaterki nowej kolekcji lalek. Apple jest córką Królewny Śnieżki a Raven jest córką Złej Królowej z książki "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". (czytaj więcej)

Edukacyjne zabawki dla najmłodszych od Fisher-Price


Dla najmłodszych dzieci firma Fisher-Price przygotowała dwie nowe pozycje. Są to Szczeniaczek Kiwaczek oraz kąpielowe bongosy. Przyjrzyjmy się im z bliska. (czytaj więcej)

Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka


Barbie Mariposa i Baśniowa księżniczka to dwudziesty czwarty film z serii Barbie. Miał swoją premierę w lipcu 2013 roku. Jest piątą ekranizacją z serii Wróżkolandia, a jej poprzedniczką była opowieść o Barbie: Mariposa i jej motylo-wróżkowi przyjaciele. (czytaj więcej)

Littlest Pet Shop z nowymi zestawami


Kolekcja Littlest Pet Shop powiększyła się o kolejne zestawy domków. Tym razem są to: słodki sklepik, kawiarenka i plac zabaw. (czytaj więcej)

Automagiczna lodzianrnia oraz śmieciarka Rowdy od Play-Doh


Firma Hasbro na jesienne dni przygotowała z linii Play-Doh dwie nowe pozycje. Są to zestawy z automagiczną lodzianrnią oraz śmieciarką Rowdy. (czytaj więcej)

Lalki Equestria Girls - już w sprzedaży


Lalki z najnowszego filmu Equestria Girls dostępne są już w sprzedaży. (czytaj więcej)
1 menu 2 menu 3 menu 4 menu
Copyright by Kocham-zabawki.pl ©2013